DOPLŇKY

Rolety, žaluzie, dveřní plisované sítě, sítě proti hmyzu, dveřní kování, sušáky na prádlo…

Předokenní rolety pro dodatečnou montáž

Venkovní rolety při rekonstrukci domu Pro dodatečnou montáž se používají hliníkové předokenní rolety PA 39 A. Uplatnění najdou všude, kde se při stavbě nepočítalo se zabudováním navíjecího kastlíku pod omítku a kde je třeba jej zvolit co nejmenší. Hlavní výhody našich rolet V létě stíní a brání vniknutí tepla do domu. V zimě snižují tepelné ztráty. Chrání před hlukem.

Předokenní rolety do překladu HELUZ

Dodáme vám venkovní rolety pro standardní i atypická okna. Protože se zajímáte o rolety při stavbě nového domu, půjde o typ PA 39 B. I v případě, že už dům máte a rolety do něj potřebujete zakomponovat dodatečně.

Předokenní rolety s boxem pro zaomítání, do překladu POROTHERM – FABO

Elegantní řešení – Vaše předokenní rolety jsou přirozenou součástí Vašeho domu. Venkovní rolety s boxem pro zaomítaní – změna k lepšímu, elegance, design, odnímatelná revizní klapka…

Předokenní žaluzie

Venkovní žaluzie se těší stále větší oblibě. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Používají se nejenom k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů, ale i administrativních či komerčních budov.

Horizontální vnitřní žaluzie

V naší nabídce doplňků pro okna naleznete též interiérové a exteriérové žaluzie v široké škále produktů (horizontální a vertikální žaluzie) a materiálů (plast, dřevo, hliník). Žaluzie si tak můžete vybrat přímo dle Vašich přání a požadavků. Díky vysoké praktičnosti jsou snadno ovladatelné a díky použitým výrobním postupům se můžeme zaručit za jejich vysokou životnost a celkovou kvalitu. Pokud máte o žaluzie zájem, neváhejte nás prosím kontaktovat – dodávku žaluzií zajišťujeme včetně montáže.

Vertikální vnitřní žaluzie

Vertikální žaluzie nabízejí moderní alternativu tradičního způsobu zastínění a zatemnění interiéru.
Charakteristika vertikálních žaluzií
Vertikální žaluzie nabízejí moderní alternativu tradičního způsobu zastínění a zatemnění interiéru. Uplatňují se jako dekorativní estetický prvek při řešení reprezentačních prostor významných firem, pracovního prostředí, a taktéž dotvářejí atmosféru pohodlí a elegance domova.

Látkové roletky

Dlouhodobě se velké oblibě se těší látkové rolety. Dodáváme i speciální zatemňovací rolety, které jsou z látky zcela pohlcující světlo.

Látkové roletky DEN/NOC

Látkové roletky DEN / NOC jsou zcela novým typem roletek s podvojným vedením materiálu s horizontálními pásy, které umožňují plynulou regulaci propouštění slunečních paprsků. Skvělé spojení horizontální žaluzie a atraktivní látkové roletky. Rolety DEN/NOC nabízí zcela nový a originální vzhled. Působí útulným a zároveň exkluzivním dojmem. Jedná se o volně visící látkovou roletu s krycím profilem návinu ovládanou řetízkem. Komponenty pro tento systém nabízíme v barvách: bílá , hnědá . Montáž je možná jak na zeď nebo do stropu, tak i do výklenku. Tato roleta je vhodná do rodinných domů, bytů, kanceláří apod…

Dveřní plisované sítě

Plisované dveřní sítě jsou díky své inovativní konstrukci ideálním řešením ochrany proti hmyzu v oknech a dveřích při dodržení minimálních nutných montážních a manipulačních prostor. Řešení zasíťování oken a dveří prostřednictvím tohoto výrobku je dále vhodné jako kombinace s dalšími prvky stínící techniky, například u rámů dveří a oken, osazených předokenními nebo podomítkovými roletami či venkovními žaluziemi, především z důvodu úzkoprofilového návrhu rámu i ostatních součástí plisovaných sítí. Plisované sítě jsou ovládány prostým posuvem středního profilu. Dochází tak k rozvinu síťoviny po nosných polyamidových vláknech, vetkaných ve stanovených roztečích uvnitř síťoviny. Tato vlákna zabezpečují neustálé napnutí síťoviny a její statickou stabilitu ve všech polohách (i ve vertikálním směru otevírání sítě). Vlákna jsou vybavena funkcí autonomního napínání, díky čemuž nedochází k nechtěnému prověšení síťoviny v důsledku povětrnostních a klimatických vlivů.

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Sítě proti hmyzu jsou z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou záležitostí. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je vyráběna v šedé a černé barvě a na okenním profilu je téměř neviditelná.

Sítě proti hmyzu pro dveřní a okenní řešení dodáváme také v rolovacím provedení.
Je možné zvolit mezi pevnou nebo rolovací sítí, která je upevněna v decentním rámu v barvě dle Vašeho přání a vůbec nenarušuje celkový vzhled okna.

  • bílá, hnědá, okr, antracit, zlatý dub

Dveřní kování

Nastala chvíle , kdy vybíráte nové kování nebo byste chtěli vyměnit kování u svých dveří nebo je stávající dveřní kování již dále nepoužitelné? Pak právě pro Vás jsou určena dveřní kování od firmy Cobra, a ROSTEX která nabízíme v široké škále provedení. V naší nabídce naleznete interiérové kování, nerezové kování, kované kování, hliníkové a ekonomické kování, bezpečnostní a ochranné kování a výběhové kování. Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat.

Sušák na prádlo

Nabízíme vám sušák na prádlo české výroby opatřený výměnným plastovým krytem. Vyznačuje se vysokou kvalitou a navíc pro něj nabízíme sedmiletou záruku. Výhodná cena a jednoduchá montáž bez zdlouhavého sestavování a vrtání jsou silné argumenty, které přesvědčily již řadu zákazníků – přidáte se k nim i vy?

Parapety

  • Hliníkové parapety ohýbané
  • Hliníkové parapety protlačované
  • Plastové parapety REHAU
  • Vnitřní dřevotřískové parapety
  • Vnitřní PVC parapety UNIVERSAL
  • Větrací mřížky hliníkové

Naše služby zákazníkům

Nezávazná bezplatná nabídka

Odborné a přesné zaměření

Demontáž původních výplní

Ekologická likvidace starých výplní

Kvalitní odborná montáž

Zednické začištění dle požadavku

Společnost OKNA CK je rodinnou firmou s bohatými zkušenostmi, která působí na českém trhu více než 20 let.

Nabízíme Vám veškerý servis v oblasti dodávky a odborné montáže oken, dveří a doplňků. Zajistíme vše od nezávazné nabídky až po konečnou realizaci. Zaměření provádí kvalifikovaný technik přímo u Vás doma zdarma. Následnou demontáž a montáž uskuteční naši proškolení a zkušení pracovníci. Jsme schopni zajisti ekologickou likvidaci starých výplní a samozřejmostí jsou zednické úpravy dle Vašich požadavků. V naší nabídce nechybí ani doplňky a příslušenství k dodávaným oknům a dveřím.

OKNA CK, s.r.o.

Na Cintlovce 1643/37 268 01 Hořovice

Zavolejte nám

+420 723 408 364, 721 723 195

Napište nám

oknack@oknack.cz

© 2022 FineNet – Na netu v pohodě