DVEŘE

Nabízíme kompletní dodávku, odbornou montáž a kvalitní servis

Vchodové dveře plastové

Vchodové dveře jsou vizitkou každého domu a podtrhují jeho charakter. Bohatá barevnost profilů, prakticky neohraničené možnosti konstrukce a nepřeberné množství okrasných výplní, Vám dává možnost vybrat si ty správné vchodové dveře pro Váš dům. Kromě pěkného vzhledu od vchodových dveří čekáme také vysoký stupeň bezpečnosti a ochrany před hlukem a zimou. A právě tyto vlastnosti jsou charakteristické pro dveře z námi nabízených profilů. Díky vícekomorovému systému a nízkému prahu s přerušeným tepelným mostem získávají dveře parametry garantující dlouhodobou a bezproblémovou funkčnost. Okrasnou výplň do vchodových dveří si můžete podle svých představ vybrat na http://www.vptrend.cz/

Interiérové dveře Erkado

Hlavní specializací internetového obchodu ERKADO jsou interiérové dveře. Dveře v interiéru již dávno neplní pouze funkční roli. Moderní konstrukce v sobě spojují spolehlivost a estetičnost, bezpečnost a uživatelský komfort. https://dvere-erkado.cz Zajišťujeme zaměření a dodávku dveří včetně montáže a demontáže starých dveří.

Interiérové dveře Vltavín

VLTAVÍN je tradičním českým výrobcem masivních interiérových a vchodových dveří již od roku 1994. Jejich úspěch byl vždy postaven na kvalitním českém smrkovém dřevě a precizní kvalitě zpracování bez kompromisů. http://vltavin-dvere.cz Zajišťujeme zaměření a dodávku dveří včetně montáže a demontáže starých dveří.

Interiérové dveře Solodoor

Interiérové dveře od české firmy Solodoor Sušice se používají výhradně ve vnitřních prostorech. Díky použitým materiálům ručí za vysokou kvalitu. Jsou vysoce odolné a mají dlouhou životnost.pro Vaši insparaci navštite http://www.solodoor.cz/cs/ Zajišťujeme zaměření a dodávku dveří včetně montáže a demontáže starých dveří.

Naše služby zákazníkům

Nezávazná bezplatná nabídka

Odborné a přesné zaměření

Demontáž původních výplní

Ekologická likvidace starých výplní

Kvalitní odborná montáž

Zednické začištění dle požadavku

Pokyny k údržbě plastových dveří

K čištění hladkého a hygienického povrchu používejte pouze lehký mýdlový čistící roztok. Znečištění jako prach a déšť se jím dají snadno odstranit. K čištění nepoužívejte žádné prostředky, které narušují povrch – jako brusné prostředky a ředidla na bázi nitra, benzínu a podobně. Interval čištění musí být přizpůsoben stupni znečištění. Pokud by se na vašich dveřích vyskytlo zašpinění, které nemůžete odstranit výše popsaným způsobem, obraťte se na nás pro radu.

OKNA CK, s.r.o.

Na Cintlovce 1643/37 268 01 Hořovice

Zavolejte nám

+420 723 408 364, 721 723 195

Napište nám

oknack@oknack.cz

© 2022 FineNet – Na netu v pohodě