SERVIS

Potřebujete co nejrychleji odstranit závadu okna nebo dveří?

Servis oken a dveří

Vyskytla se na Vašem okně závada, kterou potřebujete co nejrychleji odstranit? Chcete vylepšit tepelnou izolaci Vašich oken či dveří? Je kování Vašich oken či dveří poškozené?

Pak neváhejte využít služeb naší firmy. Disponujeme kvalifikovaným a zkušeným personálem, který provádí servis oken a dveří rychle a spolehlivě, což spolu s produkty od osvědčených dodavatelů zaručuje vysokou kvalitu.

Ať už tedy potřebujete vyměnit prasklá a poškozená skla, promazat či seřídit kování, vyměnit těsnění nebo opravit či vyměnit okna nebo dveře, neváhejte nás prosím kontaktovat.

 

Pravidelný servis oken

Málokdo je při dodávce nových otvorových výplní informován o nutnosti pravidelného servisu kování oken či dveří. Výrobci okenního kování doporučují provést tento servis oken minimálně 1 x ročně. Údržba spočívá v kontrole funkčnosti a promazání všech pohyblivých dílů a závěrových bodů kování. Pravidelným servisem oken zachováte dlouholetou funkčnost vašich oken a předejdete do budoucna nákladným opravám. I tuto službu Vám můžeme nabídnout.

Naše služby zákazníkům

Nezávazná bezplatná nabídka

Odborné a přesné zaměření

Demontáž původních výplní

Ekologická likvidace starých výplní

Kvalitní odborná montáž

Zednické začištění dle požadavku

Pokyny k údržbě plastových oken

Okenní profily se vyrábějí z kvalitního, lehce udržovatelného a povětrnostně odolného pvc. K čištění hladkého a hygienického povrchu používejte pouze lehký mýdlový čistící roztok. Znečištění jako prach a déšť se jím dají snadno odstranit. K čištění nepoužívejte žádné prostředky, které narušují povrch – jako brusné prostředky a ředidla na bázi nitra, benzínu a podobně. Interval čištění musí být přizpůsoben stupni znečištění. Pokud by se na vašem okně vyskytlo zašpinění, které nemůžete odstranit výše popsaným způsobem, obraťte se na nás pro radu.

OKNA CK, s.r.o.

Na Cintlovce 1643/37 268 01 Hořovice

Zavolejte nám

+420 723 408 364, 721 723 195

Napište nám

oknack@oknack.cz

© 2022 FineNet – Na netu v pohodě